Oferty Specjalne VIP Limuzyny

Oferty Specjalne


VIP Limuzyny - coś więcej niż limuzyna


1

Imprezy dla najmłodszych

Spraw swojemu dziecku niezapomniane przeżycie i wynajmij na jego święto (np. urodziny, dzień dziecka) limuzynę. To właśnie takie samochody przyciągają wzrok Waszych pociech podczas spacerków i to właśnie o nich opowiada przez kolejne kilka dni. Minęła już era wyprawiania imprez dla dzieci w najpopularniejszej restauracji z fastfood. Bądźcie oryginalni i zaskoczcie swoje dziecko!

Zabawę w limuzynie może zaakcentować zabawny Clown czy też Animator Zabawy!

Zamów Limuzynę
Zobacz Galerię
Skontaktuj się z nami

Pakiet "Urodziny"


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, zawodowy szofer, przystrojenie samochodu, baloniki, kolorowe światełka, szampan bezalkoholowy.


 • + 199 zł


ZAMÓW

Pakiet "Clown"


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, szofer, towarzystwo zawodowego Clowna podczas całej imprezy, przystrojenie samochodu, baloniki, kolorowe światełka, szampan bezalkoholowy.

 • + 999 zł/h


ZAMÓW

Pakiet "Animator Zabawy"


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, szofer, towarzystwo zawodowego Animatora/ki Zabawy podczas całej imprezy (organizacja gier, zabaw, konkursów), przystrojenie samochodu, baloniki, kolorowe światełka, szampan bezalkoholowy.

 • + 599 zł/h


ZAMÓW
2

Szalona przejażdżka po mieście

Nie macie pomysłu jak chcecie spędzić wieczór? Imprezy w klubie to już nuda i macie ochotę naprawdę dobrze się zabawić? Przyjechaliście w delegację do Poznania i macie chęć zrobić coś naprawdę szalonego? Mamy na to rozwiązanie – nasze ekskluzywne limuzyny będą wozić Was po mieście, a w środku możecie robić to na co tylko macie ochotę* Dyskrecja gwarantowana – dźwiękoodporna przesłona od kokpitu kierowcy oraz przyciemniane szyby zagwarantują, że to co wydarzyło się w limuzynie zostaje w limuzynie.

Zamów Limuzynę
Zobacz Galerię
Skontaktuj się z nami

Pakiet "Wynajem na godzinę"


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, zawodowy szofer, butelka szmpana w prezencie, szkło do alkoholu, nowoczesne nagłośnienie, możliwość wniesienia własnego alkoholu.
 • od 499 zł/h


ZAMÓW

Pakiet "Prywatka"


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, przystrojenie limuzyny w baloniki, zawodowy szofer, butelka szmapana w prezencie, szkło do napoów, nowoczesne nagłośnienie, możliwość wniesienia własnego alkoholu.


 • od 699 zł/h


ZAMÓW

Pakiet "Gra Miejska"


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, animator zabawy, wybranie stylu gry miejskiej (np. styl pin-up, poznański PRL), wyzwania i zadania stawiane przed zawodnikami, butelka szampana w prezencie, szkło do alkoholu, nowoczesne nagłośnienie, możliwość wniesienia własnego alkoholu.


 • od 999 zł


ZAMÓW
3

Romantyczna przejażdżka we dwoje

Spraw swojej drugiej połówce niezapomnianą niespodziankę i wynajmij limuzynę na romantyczną przejażdżkę. Ta niebanalna atrakcja zrobi prawdziwe wrażenie na partnerce/partnerze. W limuzynie będzie na Państwa czekać butelka wina. Drzwi do limuzyny otworzy elegancki szofer, który zapewni, aby w czasie przejazdu nikt Państwu nie przeszkadzał. Przyciemniane szyby, kokpit kierowcy oddzielony od pasażerów elektryczną, dźwiękoodporną przesłoną zapewni 100% dyskrecji. Romantyczną atmosferę dopełni nastrojowa muzyka.

Zamów Limuzynę
Zobacz Galerię
Skontaktuj się z nami

Romantyczna przejażdżka Standard


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, zawodowy szofer, butelka szmpana w prezencie, szkło do alkoholu, nowoczesne nagłośnienie, możliwość wniesienia własnego alkohol.


 • od 499 zł/h


ZAMÓW

Romantyczna przejażdżka Premium


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, ekskluzywne czekoladki / kosz owoców, zawodowy szofer, butelka szmpana w prezencie, szkło do alkoholu, nowoczesne nagłośnienie, możliwość wniesienia własnego alkohol.

 • od 699 zł/h


ZAMÓW

Romantyczna przejażdżka VIP


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, romantyczny wystrój limuzyny (baloniki w kształcie serca), ekskluzywne czekoladki i kosz owoców, zawodowy szofer, butelka szmpana w prezencie, szkło do alkoholu, nowoczesne nagłośnienie, możliwość wniesienia własnego alkoholu.

 • od 999 zł


ZAMÓW
4

Przejażdżka limuzyną z niegrzeczną niespodzianką

Wynajem limuzyny na wieczór panieński/kawalerski to szalone i niezapomniane rozwiązanie. Limuzyna może podrzucić Was do najlepszych klubów w Poznaniu, do których gwarantujemy darmową wejściówkę. Do tego, żeby rozgrzać jeszcze bardziej atmosferę w limuzynie zatańczy dla Was atrakcyjna tancerka erotyczna lub striptizer. Gwarantujemy kompleksową obsługę imprez.

Zamów Limuzynę
Zobacz Galerię
Skontaktuj się z nami

Pakiet "Standard"


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, występ tancerki, bądź tancerza w wybranym przez klientów przebraniu, zawodowy szofer, butelka szampana w prezencie, szkło do alkoholu, nowoczesne nagłośnienie, możliwość wniesienia własnego alkoholu.

 • od 999 zł/h


ZAMÓW

Pakiet "Premium" (dla mężczyzn)


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin, występ dwóch pięknych tancerek w wybranym przez klientów przebraniu, zawodowy szofer, butelka szampana, w prezencie, szkło do alkoholu, nowoczesne nagłośnienie, możliwość wniesienia własnego alkoholu.

 • od 1499 zł/h


ZAMÓW

Pakiet "Chippendales"
(dla kobiet)


Wynajęcie limuzyny na określoną liczbę godzin. Występ przystojnych mężczyzn w waszym Apartamęcie, przejazd limuzyną do wybranego przez Was klubu, oraz odbiór nad ranem. Na wyposażeniu: szampan, szkło do alkoholu, nowoczesne nagłośnienie, możliwość wniesienia własnego alkoholu.

 • od 1499 zł


ZAMÓW
5

Oferta marketingowa dla firm

Limuzyna może być idealnym narzędziem do prowadzenia kampanii marketingowej Państwa firmy. To tani sposób na wypromowanie np. klubów, restauracji, hoteli, galerii handlowych. VIP Limuzyny proponuje następujące formy promocji: branding limuzyny w logo firmy, blok reklamowy puszczany przez zewnętrzne nagłośnienie lub wewnętrzne ekrany LCD, zorganizowanie reklamy ambientowej, przeprowadzanie konkursów w klubach/galeriach handlowych, gdzie nagrodą jest np. romatyczna przejażdżka limuzyną. VIP Limuzyny zajmują się również wypożyczaniem limuzyn pod filmy, klipy muzyczne, reklamy oraz profesjonalne sesje fotograficzne.

Zamów Limuzynę
Zobacz Galerię
Skontaktuj się z nami

Pakiet "Branding limuzyny"


Branding limuzyny w widoczne i atrakcyjne logo danej firmy, profesjonalny szofer, wybranie trasy, daty i godziny przejazdu limuzyny. • od 999 zł/h


ZAMÓW

Pakiet "Reklama audiowizualna""


Branding limuzyny w widoczne i atrakcyjne logo danej firmy, profesjonalny szofer, wybranie trasy, daty i godziny przejazdu limuzyny. Puszczanie profesjonalnego spotu reklamowego z nagłośnienia zewnętrznego.

 • od 1499 zł/h


ZAMÓW

Pakiet "Reklama ambientowa"


Profesjonalna akcja ambientowa. Zaskoczenie tłumu przechodnów nietypową akcją z udziałem profesjonalnych aktorów. Nagranie fachowefgo filmiku z przeprowadzonego eventu i rozpromowanie go w social mediach.

 • od 1999 zł/h


ZAMÓW

Potencjalne korzyści:


Dotarcie do
nowych klientów.

1

Umacnianie wizerunku
marki / budowa marki.

1

Innowacyjny w skali kraju
sposób zdobywania klientów.

1

Poprawa wyników
sprzedażowych.

1

Nowatorska
forma sprzedaży.

1

 • l1
 • l2
 • l3

Współpraca z klubami

Jako największa firma oferująca ekskluzywne limuzyny współpracujemy z najlepszymi klubami w Poznaniu do których zawieziemy Was po przejażdżce.

Zamów Limuzynę
Zobacz Galerię
Skontaktuj się z nami

VIP Limuzyny


VIP Limuzyny - coś więcej niż limuzyna

Limuzyna może być idealnym narzędziem do prowadzenia kampanii marketingowej Państwa firmy. To innowacyjny i atrakcyjny sposób na wypromowanie np. nowej marki, klubu czy restauracji. Może służyć jako jeżdżąca reklama.

 

Wszystkie oferowane przez nas limuzyny wynajmowane są z miłym i eleganckim zawodowym szoferem. Do każdego przejazdu możesz otrzyymać butelkę wina musującego. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

 

Przewiń do góry strony